0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

موبکام امیر (نمایندگی رسمی محصولات تسکو)

فروشگاه موبکام امیر نماینده رسمی شرکت تسکو می باشد ، اگر پیگیر اخبار تکنولوژی باشید احتمالا بار ها نام شرکت توسن سیستم شرق یا به اختصار (تسکو-TSCO) را شنیده اید . در ادامه کمی بیشتر با این شرکت فعال در حوزه تکنولوژی آشنا می شویم. 

شرکت توسن سیستم شرق (تسکو - TSCO)

شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد که برگرفته از دانش، سوابق کاری و تجربه موسسان و هیئت مدیره این شرکت بود، که همگی در این زمینه حرف هایی برای گفتن داشتند و زمینه مساعدی می خواستند تا بتوانند مواردی را که به آن اعتقاد داشتند، تحقق بخشند. دیر زمانی نپایید تا تحولات مجموعه مسیر خود را یافت و تا هم اکنون این تحولات در ابعاد جدیدتری ادامه دارد. از آغاز تاسیس شرکت تا هم اکنون بصورت بسیار گذرا به سیر تحولات شرکت اشاره می کنیم: در ابتدا شرکت با ایجاد یک واحد بازرگانی توانمند، تجهیزاتی را از بازار جهانی این محصولات تهیه و به بازار داخلی تزریق می نمود که این تجهیزات حداقل دارای سه ویژگی ذیل باشند :

کیفیت بالا

ظاهر چشم نواز

قیمت مناسب

طبیعی است که این امر محصولات عرضه شده توسط این شرکت را در کانون توجه علاقه مندان قرار داد

 

افزایش مداوم خریداران و انگیزه متعالی مجموعه جهت خودکفایی اقتصادی، شرکت را بر آن داشت تا گام بلندی به جلو بردارد. تاسیس کارخانه ای برای تولید متعلقات کامپیوتر هدف بسیاری بزرگی بود که این شرکت در چشم انداز آرمانی خود برای تامین همه جانبه بازار رو به رشد مصرف تجهیزات کامپیوتر از یک سو و ادای دین به جامعه خود جهت دستیابی کشور به توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی جدید از دیگر سو به آن نظر داشت و این مهم را با اعتقاد راسخ بر این واقعیت که “برای اهداف بزرگ باید گام های بزرگ هم برداشت” به تحقق رساند. تولد این واحد تولیدی آغاز ایجاد یک بخش بزرگ از شرکت توسن سیستم شرق به شمار می آمد. برای محصولات عرضه شده از طریق شرکت برند TSCO انتخاب شد که در واقع علامت اختصاری “Tosan System CO” می باشد. طبیعی بود که برند TSCO جایگاهی ویژه بیابد. منطبق بر همان اصول ذکر شده در بخش واردات کالا، محصولات تولیدی TSCO نیز می بایست دارای سه ویژگی اشاره شده باشند.

 

محصولات TSCO به لحاظ ماهیت خود در قیاس با سایر برندهای لوازم جانبی کامپیوتر جایگاه ویژه خود را یافتند و دیری نپایید که فروشگاه های عرضه کننده لوازم کامپیوتر و مصرف کنندگان این کالاها همگی محصولات با برند TSCO را به همان سه دلیل فوق به بقیه ترجیح می دادند که البته تا هم اکنون هم ادامه داشته است.

حال که بیشتر با شرکت توسن سیستم شرق (تسکو – TSCO) آشنا شدیم در می یابیم که چرا فروشگاه موبکام امیر اقدام به دریافت نمایندگی این شرکت نموده . کیفیت بالای محصولات تسکو ، قیمت مناسب ، زیبایی و کارایی و از همه مهمتر حمایت از کالای تولید داخل هر عرضه کننده ای را بر آن می دارد که محصولات تسکو را برای فروش در فروشگاه خود برگزیند . 

فروشگاه موبکام امیر از برترین نمایندگی های شرکت تسکو می باشد که برای سهولت حال مشتریان خود تمامی سفارشات را بدون دریافت هزینه ارسال برای مشتریان ارسال کرده ، با تعهد این که کالای خریداری شده را در کمتر از 5 روز به دست مشتریان می رساند .

فروشگاه موبکام امیر (تاریخچه)

فروشگاه موبکام امیر در اردیبهشت ماه سال 98 به همت آقای سید محمد جواد تدین بنیان نهاده شد ، با این هدف که با وجود این فروشگاه مردم عزیز شهر جدید هشتگرد به راحتی به جدید ترین محصولات دیجیتال من جمله لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر دسترسی داشته باشند . کیفیت بالای خدمات و محصولات این فروشگاه سبب شد تا مدیریت این مجموعه اقدام به تاسیس سایت اینترنتی بنمایند تا خدمات این فروشگاه شامل حال تمامی مردم عزیز کشورمان شود . 

فلسفه نام گذاری 

شاید برای شما هم سوال شده باشد که معنی موبکام چیست ؟! از آنجایی که فروشگاه موبکام امیر عرضه کننده محصولات جانبی موبایل و کامپیوتر می باشد نام موبکام را برای خود برگزیده است تا هم به موبایل اشاره داشته باشد و هم به کامپیوتر (موبایل + کامپیوتر —> موب + کام = موبکام ) 

خدمات و محصولات

فروشگاه اینترنتی موبکام امیر عرضه کننده انواع محصولات شرکت تسکو از قبیل انواع لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل می باشد برای مشاهده دسته بندی محصولات و نیز دسترسی به فروشگاه می توانید از دکمه های زیر استفاده کنید .

0