نمایش 1–8 از 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

سیستم صوتی حرفه‌ایی هیسکا مدل Party Box1004

اسپیکر حرفه ایی خانگی یا پارتی باکس PARTY BOX هیسکا | HISKA جزو محصولاتی است که چند سال اخیر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. قدرت بالای پخش، تفکیک صدای مناسب، امکان حمل و نقل سریع و امکان استفاده از باطری و پخش بدون نیاز به باطری غیر مستقیم از قابلیت های جذابی است که سرعت مورد توجه مصرف کنندگان این دسته از اسپیکر ها قرار گرفت. قابلیت های نیمه حرفه ایی این دسته از پخش کننده ها استفاده آن را را بسیار فراگیر کرده است. پارتی باکس PARTY BOX مدل 1004 هیسکا یکی از قدرتمند ترین پارتی باکس های برند هیسکا است که با بهره مندی از دو اسپیکر 6.5 اینچی یک تفکیک صدای عالی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

سیستم صوتی حرفه‌ایی هیسکا مدل Party Box1002

اسپیکر حرفه ایی خانگی یا پارتی باکس PARTY BOX هیسکا |HISKA جزو محصولاتی است که چند سال اخیر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. قدرت بالای پخش، تفکیک صدای مناسب، امکان حمل و نقل سریع و امکان استفاده از باطری و پخش بدون نیاز به باطری غیر مستقیم از قابلیت های جذابی است که سرعت مورد توجه مصرف کنندگان این دسته از اسپیکر ها قرار گرفت. قابلیت های نیمه حرفه ایی این دسته از چخش کننده ها استفاده آن را را بسیار فراگیر کرده است. پارتی باکس PARTY BOX مدل 1002 هیسکا یکی از قدرتمند ترین پارتی باکس های برند هیسکا است که با بهره مندی از دو اسپیکر 6.5 اینچی یک تفکیک صدای عالی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

سیستم صوتی حرفه‌ایی هیسکا مدل Party Box1001

اسپیکر حرفه ایی خانگی یا پارتی باکس PARTY BOX هیسکا |HISKA جزو محصولاتی است که چند سال اخیر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. قدرت بالای پخش، تفکیک صدای مناسب، امکان حمل و نقل سریع و امکان استفاده از باطری و پخش بدون نیاز به باطری غیر مستقیم از قابلیت های جذابی است که سرعت مورد توجه مصرف کنندگان این دسته از اسپیکر ها قرار گرفت. قابلیت های نیمه حرفه ایی این دسته از چخش کننده ها استفاده آن را را بسیار فراگیر کرده است. پارتی باکس PARTY BOX مدل 1001 هیسکا یکی از قدرتمند ترین پارتی باکس های برند هیسکا است که با بهره مندی از دو اسپیکر 6.5 اینچی یک تفکیک صدای عالی را در اختیار شما قرار خواهد داد.